ანტვერპენის უნივერსიტეტის პროექტი – თბილისის აპოლონ ქუთათელაძის სახელობის სახელმწიფო სამხატვრო აკადემიის, აკადემიური და მოწვეული პერსონალის მონაწილეობით
თსსა პარტნიორი ბელგიის, ანტვერპენის უნივერსიტეტის- Karel de Grote University of Applied Sciences and Arts სკოლის – St Lucas School of Arts (www.sintlucasantwerpen.be) ‘printmaking’ პროფესორი Gerard Leysen იწვევს სამხატვრო აკადემიის ნებისმიერი ფაკულტეტის პროფესორებს და პედაგოგებს, კონცეპტუალურ პროექტში მონაწილეობის მისაღებად – თემაზე ‘MANUALS HANDLEIDINGEN ᲡᲐᲮᲔᲚᲛᲫᲦᲕᲐᲜᲔᲚᲝᲔᲑᲘ’. პროექტის მიზანია ‘არტ-ბუქის’ – ‘artist’s publication’ შექმნა, შემდგომი კოლაბორაციის ინიცირება, მდგრადი ინსტიტუციური კავშირის შექმნა და სხვა.
გთხოვთ პროექტში მონაწილეობის სურვილი, სახელი-გვარის და ფაკულტეტის მითითებით, დაადასტუროთ (ინგლისურ ენაზე) შემდეგ საკონტაქტო პირებთან: